Sutra oblačno i nestabilno

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra se očekuje nestabilno vrijeme sa kišom, pljuskovima i ponegdje gradom.

BiH

Ujutro i prijepodne na sjeveru i zapadu očekuje se prolazna kiša ili pljusak s grmljavinom, u ostalim krajevima uglavnom suvo. Uz rijeke je mjestimično moguća prolazna magla.

Od sredine dana u većini krajeva doći će do razvoja oblačnosti, te se očekuju prolazna kiša i pljusak s grmljavinom, a lokalno je moguća pojava grada, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Tokom dana biće i kraćih sunčanih intervala. Uveče i u narednoj noći takođe će biti uslova za prolaznu kišu ili pljusak s grmljavinom na sjeveru.

Duvaće slab istočni i sjeveroistočni vjetar.

Minimalna temperatura vazduha od devet do 14, u višim predjelima od pet, a maksimalna od 19 do 24, u višim predjelima od 15 stepeni Celzijusovih.

18°

Oblačno
  • 23:00

    Kiša
    18°C
  • 02:00

    Kiša
    17°C
  • 05:00

    Oblačno
    14°C
Oblačno

BDBOX oglasi SVI OGLASI