Ništa od okršaja starih rivala: Đoković saznao protivnika u 3. kolu Šangaja

Srpski teniser Novak Đoković saznao je rivala u 3. kolu mastersa u Šangaju, a to će biti Italijan Flavio Koboli.

REGION I SVIJET

Koboli je u 2. kolu savladao Švajcarca Stanislasa Vavrinku, sa 2:1, a po setovima je bilo6:7, 7:6, 6:3.

Tako je Koboli spriječio duel starih rivala, koji su godinama vodili bitke na najvećim turnirima bijelog sporta.

Koboli je nakon preokreta stigao do trijumfa. Gledali smo vrlo izjednačen meč gdje se u prvom setu odlučivalo u taj-brejku kojeg je Vavrinka dobio sa 8:6.

Skoro identična slika viđena je u 2. setu, ali se Italijan bolje snašao u taj-brejku sa 7:4 i odveo meč u odlučujući 3. set.

Tu je napravio brejk u 2. gemu, a nakon toga ga i sačuvao do kraja seta i slavio veliku pobjedu.

Duel Novaka i Kobolija igra se u utorak u 12.30 po našem vremenu.